Żyrandole kryształowe: do wnętrza w jakim stylu pasują?

Żyrandole kryształowe wracają do łask. Najnowsze trendy oświetleniowe zalecają, by mieć przynajmniej jeden taki żyrandol, bo jak się okazuje pasują naprawdę do każdego wnętrza. Nie wierzysz? Udowodnimy Ci to!


Żyrandiol w pokoju śniadaniowym

Żyrandole kryształowe – do jakiego pomieszczenia pasują?

Do niedawna kojarzone były tylko i wyłącznie z wielkimi salami koncertowymi, teatrami i wnętrzami urządzonymi antykami. Dziś ich postrzeganie bardzo się zmieniło. – Wszystko dlatego, że projektanci trochę okiełznali wielkie, pompatyczne żyrandole kryształowe i zaproponowali nam ich mniejsze wersje, mające współczesny look i tak naprawdę pasujące do wnętrza w każdym stylu. Prawda jest taka, że żyrandol kryształowy może być dopełnieniem każdej aranżacji i podkreślać zarówno minimalizm, styl romantyczny, skandynawski czy też surowy industrializm. Trzeba go oczywiście dobrze zestawić z innymi elementami wystroju. Pamiętajmy o tym, że żyrandol kryształowy sam w sobie jest ozdobą i nie wymaga zbyt wielu dodatków. Współczesne żyrandole kryształowe to propozycje nie tylko do wielkich salonów, ale również do gabinetów, sypialni czy też kuchni. To naprawdę wiele możliwości. – mówi przedstawiciel sklepu internetowego porczela.pl, oferującego między innymi kryształowe żyrandole.


Żyrandiol kryształowy

Jak wybrać żyrandol kryształowy?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, w jakim wnętrzu będzie wisiał. Jeśli jest to małe pomieszczenie, nie warto decydować się na lampę dużych rozmiarów – zachwieje to proporcje i wnętrze będzie wydawało się mniejsze niż jest. – Pamiętajmy, że poza typowymi żyrandolami kryształowymi do wyboru mamy również całą gamę kinkietów kryształowych, które również wspaniale zdobią pomieszczenia i doskonale je doświetlają. To rozwiązanie dla osób, które chcą mieć w domu dodatkowe źródło światła, tak potrzebne przy czytaniu książek, spotkaniach z przyjaciółmi czy też beztroskim odpoczynku w salonie. – dodaje nasz ekspert z porczela.pl.

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *