Zakup łóżka dla dziecka. Ile to kosztuje?

Planujesz zakup łóżeczka dla dziecka i obawiasz się kosztów związanych z tą inwestycją? Spokojnie, na rynku dostępnych jest wiele modeli tanich łóżeczek dla dzieci, które jakością i wyglądem wcale nie odbiegają od droższych mebli. Podpowiadamy, gdzie szukać niedrogich, solidnych i eleganckich mebelków do pokoju dziecięcego oraz sprawdzamy, na jakim poziomie kształtują się ceny różnych propozycji.

Standardowe łóżeczko dziecięce

Proste łóżeczko o wymiarach 140 × 70 cm kupisz już w cenie 199 zł. Czy to dużo? Zależy od szczegółów oferty. Przykładowo, łóżeczko o podanych wymiarach z serii Midi dostępne w sklepie zasypianko.pl sprzedawane jest wraz z materacem. Biorąc pod uwagę, że za pełen zestaw zapłacisz niecałe 200 zł, jest to propozycja nader korzystna.

Łóżeczko posiada solidny stelaż z drewna bukowego, zatem nie musisz martwić się o jego jakość – taka konstrukcja z pewnością wytrzyma najbardziej energiczne zabawy po przebudzeniu malca. Bezpieczeństwo dziecka w czasie snu gwarantują barierki o zaokrąglonych krawędziach. W zależności od upodobań możesz wybrać łóżeczko białe lub zdobione barwnymi wykończeniami.

Bajkowe łóżeczko dziecięce

Nieco więcej kosztują meble zdobione motywami z dziecięcych bajek. Dla przykładu, za łóżko dla dziewczynki z dużą grafiką przedstawiającą np. wróżki lub oryginalne łóżko dla chłopca z wozem strażackim z serii Happy Kitty zapłacisz 269 zł (140 × 70 cm) lub 329 zł (160 × 80 cm).

Jeszcze ciekawszą propozycją są łóżeczka, które całą formą przypominają samochód. Takie modele znajdziesz w kolekcjach Formuła 1, Racing Car (samochody wyścigowe) oraz Truck (wozy strażackie, ciężarówki itp.). Również w tym przypadku na cenę wpływa rozmiar łóżeczka: te o wymiarach 140 × 70 cm kosztują 299 zł, zaś większe 349 zł.

Łóżeczko dziecięce z szufladą na pościel

Szukasz łóżka, które będzie nie tylko wygodne i estetyczne, ale też wyjątkowo funkcjonalne? Dobrym pomysłem będzie wybór modelu z szufladą na pościel. Taki mebel z pewnością pomoże utrzymać porządek w pokoju dziecka na co dzień. Ile kosztują takie meble?

Małe łóżeczko z szufladą to wydatek rzędu 339 zł, a za jego większy odpowiednik trzeba zapłacić 389 zł. Choć są to ceny wyraźnie wyższe od tych przedstawionych wcześniej, pamiętajmy, że łózka z szufladą mają bardziej skomplikowaną konstrukcję, co przekłada się na większe koszty produkcji.

Wszystkie łóżeczka wymienione w niniejszym tekście sprzedawane są w komplecie z materacem piankowym i wykonane zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości oraz bezpieczeństwa. Jeśli więc szukasz taniego łóżeczka dziecięcego od producenta, z pewnością spodoba ci się któraś z przytoczonych propozycji.

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *