Trawa z rolki

Współcześni klienci są bardzo wymagający. Żyją szybko, intensywnie i pragną wiele rzeczy naraz. Na przykład pragną mieć piękny ogród, ale też nie chcą rezygnować z podróży zagranicznych po to, aby o ten ogród dbać. Stąd dzisiejsi producenci oferują niestandardowe rozwiązania. Takim super rozwiązaniem jest trawa z rolki, czyli murawa syntetyczna. To genialne rozwiązanie, gdyż układanie sztucznej trawy jest bardzo proste, a daje przyjemny pożytek na wiele, wiele lat.

Tradycyjny czy sztuczny?

Trawnik klasyczny jest owszem, piękny, lecz wymaga dużych nakładów zarówno czasowych jak i finansowych. Stąd dystrybutor sztucznej trawy stworzył ofertę trawy z rolki, która jest łatwiejsza w obsłudze. Jest wręcz samoobsługowa. Jej właściciel może wyjechać nawet na kilkutygodniowe wakacje, nie martwiąc się o regularne podlewanie murawy oraz o jej nawożenie. To dobra oferta dla zabieganych osób. Jak już pisaliśmy, montaż sztucznej trawy jest też bardzo proste. O ile sianie trawy i czekanie aż urośnie wymagałoby czasu to sztuczną murawę można mieć już w ciągu kilku godzin. Wystarczy tylko ją zamówić i zainstalować. Oszczędzamy także na nawozach i na wodzie.

Warto też dodać, że sztuczna murawa jest miękka i dobrze chroni dzieci przed urazami. Jest też uniwersalna, gdyż można jej użyć w trudnych miejscach, takich jak boiska piłkarskie, gdzie niełatwe warunki atmosferyczne powodujące wilgotność i zabłocenie oraz wykluczają odbycie się imprezy sportowej. Poza tym sztuczny chodnik można też stosować w miejscach słabo nasłonecznionych.

Podsumowując, trawa z rolki jest:

  1. Oszczędna.
  2. Samoobsługowa.
  3. Komfortowa.
  4. Uniwersalna.
  5. Elegancka.

Jakie są rodzaje sztucznej trawy?

  1. Sztuczna trawa Soft – wysoka jakość i bardzo dobra cena w jednym. Plus zjawiskowa miękkość. Spokojnie można na tę murawę wypuścić dzieci. Trawa ta nie podrażni ich, a sprawi im z pewnością niemałą frajdę. Można ją więc zastosować na placu zabaw.
  2. Trawa z rolki Supreme – nowa, zaawansowana technologicznie. Miękka, delikatna, z tzw. efektem pamięciowym – sprawiającym, że murawa sprężyście wraca do swojej naturalnej pozycji nawet po intensywnej eksploatacji. Ponadto układanie sztucznej trawy tego typu jest niezwykle proste.
  3. Murawa Camp – dystrybutor sztucznej trawy oferuje zaawansowaną technologię o wysokości włókna 35 mm. Połączenie dużej gęstości i przyjemności w dotyku. Plus elastyczny, wzmocniony lateks. Kilka odcieni zieleni w jednym. Nowoczesny wygląd i blask. Sprawdzi się na balkonie, tarasie, na placu zabaw dla dzieci.
  4. Trawa Epic – świetnie odtwarza naturalną murawę. Jest gęsta, miękka, elegancka. Idealnie nadaje się na balkon lub na boisko dla dzieci. Do tego 8 letnia gwarancja UV.
  5. Trawnik Prestige – spektakularnie wysoka na 40 mm. Składająca się z uroczych odcieni zieleni. Miękka oraz bardzo delikatna w dotyku. Świetnie nadaje się do chodzenia boso, dlatego wręcz stworzona jest dla małych stópek dzieci. Dobrze odnajdzie się również na balkonie – jak ocenia dystrybutor sztucznej trawy.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *