Toaletka drewniana. Stylowy element umeblowania

Która z kobiet nie marzy o tym, aby mieć w sypialni toaletkę, a w niej – naturalnie – duże lustro oraz mnóstwo szufladek, w których bez żadnego problemu pomieszczą się wszystkie przybory do makijażu, włosów czy kosmetyki pielęgnacyjne. Powstaje tylko jedno ważne pytanie, jaką wybrać najlepiej? My podpowiadamy – warto postawić na toaletkę drewnianą. Dlaczego?

Drewniana toaletka – praktyczność i estetyka

W przypadku mebla, jakim jest toaletka, niezwykle istotne są zarówno względy praktyczne, jak i estetyczne. Dlatego też idealnym wyborem w tej sytuacji może być toaletka drewniana. Z definicji jest to mebel o bardzo funkcjonalny charakterze. Wykonany zaś z drewna, które posiada wiele cennych właściwości praktycznych, wydaje się być najlepszym rozwiązaniem.

Jakie są zalety drewna? Przede wszystkim wyróżnia się ono wysokim stopniem trwałości oraz dobroczynnym wpływem na użytkowników. Badania pokazują, że meble, wykonane z drewna, przyczyniają się do realnej poprawy samopoczucia. Okazuje się bowiem, że łatwiej jest nam wyciszyć się i zrelaksować w otoczeniu, w którym obecne są drewniane elementy wyposażenia.

Ponadto drewno stanowi również wyjątkowy materiał pod względem estetycznym. Niepowtarzalny wzór jego słojów sprawia, że każda toaletka, nawet ta, stworzona według tego samego projektu, będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Drewno charakteryzuje także ponadczasowy wymiar piękna, dzięki któremu towarzyszy nam ono w sposób nieprzerwany już od wielu wieków.

Drewniana toaletka – stylowo i uniwersalnie

Dlaczego jeszcze warto kupić drewnianą toaletkę?

Jak wyjaśnia nasz rozmówczyni z firmy Meble K&D, która specjalizuje się w produkcji drewnianych mebli: „Naturalne drewno stanowi surowiec, który oprócz wysokiej jakości, dużej trwałości oraz niepowtarzalnego uroku, posiada uniwersalny charakter. W praktyce oznacza to, że decydując się na drewnianą toaletkę, nie musimy martwić się o to, czy wpisze się ona w istniejącą już aranżację wnętrza naszej sypialni czy też garderoby. Z powodzeniem możemy także dobrać odpowiedni model do nowego projektu wystroju. Drewno, podobnie jak szkło, doskonale wkomponuje się w wybrany przez nas styl – począwszy od klasycznego poprzez skandynawski, na nowoczesnym kończąc. Jeśli zaś zależy nam na tym, aby toaletka stanowiła centrum pomieszczenia i skupiała na sobie uwagę, wystarczy wybrać odpowiedni odcień drewna oraz model samego mebla”.

Jak widać drewniana toaletka stanowi rozwiązanie, które może okazać się najlepszym dla wielu z nas.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *