Ożyw swoje ściany – plakatami lub obrazami

Jak mówi stare powiedzenie – liczy się całość. W przypadku wystroju wnętrz ta „całość” składa się z wielu elementów i detali. Poprzez detale podkreślamy to, kim jesteśmy, co lubimy, jakie mamy pasje i marzenia. Nieodłącznym dodatkiem niemal wszystkich wnętrz są obrazy. Tak jest od stuleci i tak będzie na pewno jeszcze przez długi czas. Ale są również różne alternatywy…

Obrazy – doskonała jakość, solidne wykonanie

Obraz może być niewielką ozdobą w pokoju, ale jest w stanie także nadawać charakter całemu wnętrzu, skupiając na sobie całą uwagę. Jeżeli chcesz podkreślić charakter swoich pomieszczeń i upiększyć je, postaw na obrazy. Obrazy z decownetrze.pl to coś, co warto mieć w swoim domu. Wykonywane są techniką, która zapobiega blaknięciu kolorów oraz naciągnięte na solidne, sosnowe ramy. Wybór z szerokiej oferty  to zawsze dobra jakości i estetyka, ponieważ każdy pejzaż, kwiat czy zwierzę wyglądają jak malowane. Dzięki tym obrazom Twój dom zyska zupełnie inny, stylowy charakter. Są one dostępne w różnych rozmiarach: od małych – 30×40 cm po duże – 160×120 cm – pasujących w sam raz do eleganckiego salonu. Bez względu na to, czy cenisz sobie romantyzm i przemawiają do Ciebie kwiaty i zachody słońca, czy preferujesz dzikie, egzotyczne zwierzęta, na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie ma tu motywu, którego szukasz, to nic straconego. Możesz wybrać coś z ogromnego banku zdjęć na fotolia.com i w ten sposób wejść w posiadanie jedynego, wyjątkowego egzemplarza.

Plakat – alternatywa dla obrazu

Dobrą alternatywą dla obrazów na płótnie mogą być plakaty. Na pewno ta forma bardziej przemówi do dzieci czy nastolatków jako nowocześniejsza i lepiej dopasowana do charakteru pokoju. Również bogata oferta wzorów pozwoli wybrać coś dla każdego w zależności od tego, co kto lubi: miasta, pejzaże, samochody, zwierzaki, kolorowe hasła, itp.

Obrazy na płótnie, jak i plakaty na ściany to także świetny sposób na uatrakcyjnienie innych wnętrz, niż prywatne mieszkania. Właściciele hoteli, hosteli, klubów czy stylowych kafejek powinni zapoznać się z ofertą decownetrze.pl, ponieważ znajdą tu coś, co pozwoli nadać charakter wnętrzom, które dzięki temu staną się mniej anonimowe i zyskają o wiele więcej wyrazu. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że właściwie każdy bez problemu wybierze motyw, optymalnie dopasowany do swoich potrzeb.

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *