Organizujesz imprezę? Zobacz, jakie gadżety kupić!

Organizujesz domówkę dla kilku osób? A może planujesz przyjęcie w większym gronie? Niezależnie od liczby gości, oprócz odpowiedniej muzyki, smacznego jedzenia i napojów musisz zadbać o efektowne gadżety imprezowe, które urozmaicą zabawę oraz nadadzą wnętrzu imprezowego charakteru. Zobacz, w jakie produkty warto się zaopatrzyć, by impreza stała się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości.

Balony

Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie imprezę bez balonów? No właśnie! Im więcej balonów, tym lepiej. W sklepach znajdziesz multum ich rodzajów – zarówno zwyczajne, jak i o fantazyjnych kształtach. Napełnij je helem, dzięki czemu zapełnią cały sufit. Możesz też… potrzeć je o włosy, a następnie przyłożyć do stropu. Jeśli organizujesz przyjęcie na świeżym powietrzu, przywiąż balony wstążkami do altany lub innych mebli ogrodowych, dzięki czemu nie uciekną w powietrze.

Rekwizyty do zdjęć

Zdjęcia są najlepszą pamiątką z każdej imprezy. Warto, by były nietuzinkowe, dzięki czemu na długo zapadną gościom w pamięć. By tak się właśnie stało, zaopatrz się w najróżniejsze gadżety do zdjęć. Maski, okulary, wąsy, szale boa z prawdziwych piór czy tabliczki na patyku sprawią, że zdjęcia nabiorą imprezowego charakteru. Sesja zdjęciowa z wykorzystaniem akcesoriów do zdjęć z pewnością poprawi humory wszystkich gości oraz ożywi każdą imprezę.

Tuby strzelające

Doskonałym gadżetem na imprezę, który nie wydrenuje Twojej kieszeni, są tuby strzelające. Wystarczy je skręcić, by ich zawartość wystrzeliła na wysokość kilku metrów. Tuby występują w różnej długości – 20, 40, 60 czy 80 centymetrów – oraz mogą zawierać różny wkład: zarówno zwykłe konfetti, jak i serduszka, serpentyny, a nawet miniaturowe banknoty. Dostępne są w szerokim wyborze barw, dzięki czemu możesz je dopasować do koloru przewodniego imprezy.

Dekoracje stołu

Stół jest głównym elementem większości imprez. Zazwyczaj to właśnie przy nim goście spędzają najwięcej czasu, więc warto zadbać o jego odpowiednią dekorację. „Podstawą dekoracji stołu jest obrus, który może być materiałowy, jak również jednorazowy, wykonany z folii lub papieru. Stół możesz udekorować papierowymi ozdobami, takimi jak bileciki czy karneciki zakładane na kieliszek bądź pozostawione na nakryciu – opowiada nasza rozmówczyni ze Sklepu Plastycznego 24 w Otwocku, w którego ofercie znajduje się szeroki wybór gadżetów imprezowych. Nie zapomnij o serwetkach. Możesz po prostu położyć na stole, jednak ciekawej będzie, jeśli uformujesz z nich różne kształty. Sprawi to, że Twoi goście poczują się wyjątkowo” ­– kończy nasza rozmówczyni.

Jednorazowe talerzyki i sztućce

Organizujesz imprezę przy grillu? Musisz zapewnić swoim gościom naczynia i sztućce, które pomogą im w spałaszowaniu pyszności przypieczonych na ruszcie. Zamiast wykorzystywać do tego celu własną zastawę stołową, która może ulec stłuczeniu, zaopatrz się w naczynia jednorazowe – plastikowe, a jeszcze lepiej papierowe, bardziej przyjazne dla środowiska. Są lekkie i łatwo nosi się je w rękach. Dzięki nim sprzątanie po imprezie będzie łatwiejsze i zaoszczędzisz sobie czasochłonnego zmywania.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *