Okna, drzwi – akcesoria

FinTecnic to firma z Łodzi, która już od 7 lat dostarcza okna aluminiowe i drewniane na rynek. Co więcej, wszystkie produkty są wytwarzane na rynku rodzimym, bezpośrednio w siedzibie firmy. To bogata oferta dostosowana do wymagań klientów, którzy poszukują produktów najwyższej jakości. Co w ofercie?

Okna dla Twojego domu

Firma od lat produkuje doskonałe okna. Aluminiowe, drewniane, przesuwne i PCV. To produkty spełniające normy energooszczędności, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stanowią ozdobę każdego domu. Szeroki wybór kolorystyki oraz znakomita wytrzymałość. Okna o wysokiej dźwiękochłonności, co zapewnia domownikom ciszę i spokój. Producent dodatkowo oferuje liczne akcesoria:

 • klamki,
 • ramki międzyszybowe,
 • parapety kamienne,
 • parapety stalowe,
 • parapety aluminiowe,
 • szprosy,
 • nawiewniki,
 • nakładki aluminiowe,
 • szklenie okien.

Okna drewniane Kraków to jakość, żywotność i estetyka każdego wnętrza. Okna aluminiowe Łódź to również terminowość i fachowe doradztwo.

Drzwi dla każdego

Producent oferuje również drzwi dostosowane do najnowszych standardów. To produkty dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie produkty aluminiowe, PCV, drewniane, wewnętrzne, stalowe. To również niezbędne akcesoria, w tym:

 • klamki,
 • zawiasy.

Drzwi FinTecnic to solidne i trwałe produkty, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Funkcjonalne, estetyczne i podkreślające charakter wnętrza.

Rolety, żaluzje, moskitiery

Firma z Łodzi oferuje ponadto szeroki wybór rolet i żaluzji. W ofercie rolety zewnętrzne, moskitiery ramkowe oraz osłony wewnętrzne. To również lamele o najróżniejszym kształcie. Gwarantuje to doskonałe zaciemnienie pomieszczenia oraz komfort mieszkańców. To również popularne rolety antywłamaniowe z możliwością szerokiego wyboru nowoczesnych futerałów. Należy zaznaczyć, że rolety adaptacyjne można zamontować na każdym etapie powstawania budynku, co więcej można je również zastosować w budynkach już istniejących. Bogata oferta odcieni zapewnia nie tylko dekorację i ozdobę, ale również bezpieczeństwo. Rolety Łódź to doskonały wybór.

Bramy na miarę nowoczesnych rozwiązań

FinTecnic oferuje również bramy garażowe segmentowe. To wygodne rozwiązanie dla każdego domu. Zwiększają przestrzeń w garażu dzięki zastosowaniu wygodnego systemu, co dodatkowo wpływa na ich funkcjonalność i łatwość obsługi. Uzupełnieniem jest system napędowy ręczny lub automatyczny. Producent oferuje rozwiązania do garażu firmy Wiśniowski, która od lat jest synonimem wysokiej jakości i dokładności. Tworzy wytrzymałe materiały i kolekcje odpowiadające najnowszym trendom.

Dlaczego FinTecnic?

Firma oferuje produkty najwyższej jakości na każdą kieszeń. Od lat dostarcza niezawodne bramy, okna, drzwi, rolety do polskich domów. To profesjonalna pomoc, fachowe doradztwo, terminowość i profesjonalny serwis. Szybkie realizacje to niewątpliwa zaleta producenta. Firma cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów, a przystępne ceny to kolejny powód, by wybrać FinTecic.

Sprawdź pełną ofertę producenta i wybierz odpowiednie produkty dla swojego domu. Eksperci w stolarce okiennej z pewnością doradzą Ci w wyborze nie tylko okien, ale również drzwi, rolet, bramy.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *