Meble na wymiar – nie tylko do kuchni!

Największą popularnością cieszą się meble kuchenne wykonane na wymiar, ale w zakładzie stolarskim zamówimy także inne umeblowanie!

Meble na wymiar posiadają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość dopasowania do każdego wnętrza. Zakłady stolarskie mogą wykonać dla nas różnego rodzaju meble na zamówienie – są to meble kuchenne, ale również te przeznaczone do innych pomieszczeń, na przykład do łazienki, salonu, sypialni, garderoby, pokoju dziecięcego, przedpokoju czy też do biura.

Gdy liczy się stylowy wygląd, optymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni, a także funkcjonalność, meble na wymiar będą strzałem w dziesiątkę!

Meble na wymiar – meble kuchenne

Najczęściej kupowane meble na zamówienie to meble kuchenne. Zabudowa kuchni wykonana na wymiar posiada wiele zalet w porównaniu z gotowymi meblami, które dostaniemy w sklepach meblowych.

Kuchnie na wymiar są nie tylko eleganckie, ale również ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków, przechowywanie oraz dbałość o czystość. Chociaż nie są najtańsze, to jednak cieszą się dużym powodzeniem i wiele osób woli zapłacić za nie więcej niż za „gotowce”.

Dobry zakład stolarski może wykonać dla swoich klientów meble kuchenne na wymiar w dowolnym stylu – klasycznym lub nowoczesnym, z różnymi dodatkami, w tym także z AGD pod zabudowę czy też z dedykowanym oświetleniem. Możliwości są nieograniczone!

Meble na wymiar – szafy wnękowe

W zakładach stolarskich wykonujących meble na wymiar dużym zainteresowaniem cieszą się też szafy wnękowe. Tego rodzaju meble na zamówienie wybierane są do zabudowy wnęk, a nawet całym ścian. Dzięki temu, że można dopasować je do konkretnej przestrzeni, można wykorzystać ją w pełni.

Dodatkowym plusem takich mebli na zamówienie jest możliwość dowolnego zaaranżowania ich wnętrza w zależności od tego, co pragniemy w nich przechowywać. Mogą być dopasowane do umieszczenia w nich odzieży, sprzętu sportowego, wyposażenia do sprzątania – odkurzacza, mopa.

szafa-na-wymiar-z-lutrami

Meble na wymiar – garderoby

Coraz więcej polskich domów i mieszkań, także w mieście Kraków, wyposażanych jest w garderoby. To osobne pomieszczenia, które pełnią rolę szaf.

Garderobę także możemy zamówić na wymiar. Stolarz przygotuje wtedy meble na zamówienie, które będą dopasowane do metrażu wnętrza i potrzeb klienta. Mogą obejmować drążki do wieszania, szuflady, półki czy kosze – jest w czym przebierać!

Meble na wymiar – meble łazienkowe

Doskonałym wyborem mogą być także meble łazienkowe na wymiar. Te dostępne w sklepach często nie pasują idealnie do wnętrza i nie pozwalają w pełni wykorzystać jego potencjału. Wybierając takie meble na wymiar nie musimy martwić się, tym, że w łazience zabraknie miejsca do przechowywania!

Zakład stolarski wykonujący meble na zamówienie może również przygotować dla klienta zabudowę pralki, aby nie była ona widoczna w łazience.

Do wykonania mebli łazienkowych stosuje się specjalne płyty meblowe o podwyższonej odporności na wilgoć, dlatego też nie są one narażone na szybkie uszkodzenie, na przykład pęcznienie.

Meble na wymiar – meble pokojowe

W zakładach stolarskich specjalizujących się w produkcji mebli na zamówienie możemy zamówić także meble pokojowe, na przykład do salonu, sypialni czy do pokoju dziecka.

Zakłady wykonują meble na wymiar takie jak szafy wolnostojące, regały, półki, komody, ramy łóżek, biurka, meble pod RTV, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Jeśli chcemy, aby w naszym domu zagościły idealnie dopasowane meble, w takim przypadku warto zdecydować się na pomoc dobrego zakładu stolarskiego!

Meble na wymiar – meble biurowe

Warto też wskazać, że meble na zamówienie mogą być także bardzo dobrym pomysłem do biura.

Niektóre biura nie są ustawne i umieszczenie w nich zwykłych mebli nie wchodzi w grę. Często firma potrzebuje także mebli dostosowanych do jej indywidualnych wymagań. W takich przypadkach meble na wymiar, na przykład szafy, regały, półki czy biurka również mogą sprawdzić się doskonale.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *