Łazienkowe kosze na pranie

Kosz na pranie ma służyć przede wszystkim przechowywaniu odzieży przeznaczonej do prania. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby stanowił także element dekoracyjny w pomieszczeniu. Producenci oferują szeroki wybór koszy na pranie – niektóre modele w ogóle nie przypominają pojemnika, w którym przechowywana jest odzież do prania. Oto kilka inspirujących przykładów łazienkowych koszy na pranie.

Kosz na pranie – bambus w roli głównej

Kosze na pranie mogą być wykonane z różnych materiałów. Popularne są pojemniki z tworzywa sztucznego, wiklinowe oraz z tkanin odpornych na działanie wysokiej wilgotności powietrza. Kosz na pranie – bambus to natomiast propozycja dla osób, które szukają nietuzinkowych dodatków do łazienek. Jeżeli pomieszczenie zaaranżowane zostało z wykorzystaniem elementów bambusowych lub drewnianych, tego typu model sprawdzi się idealnie, dopełniając całość aranżacji.

Kosz na pranie – bambus może być wykonany z odpowiednio zaimpregnowanego drewna bambusowego lub tworzywa, które będzie go imitowało. Oba te rozwiązania sprawdzają się świetnie, podkreślając klimat wnętrza. Elementy bambusowe ocieplają aranżację, nadając jej przytulności.

Wąski kosz na pranie – do mniejszych przestrzeni i nie tylko

Ciekawym rozwiązaniem może być wąski kosz na pranie. Dzięki nieco mniejszym wymiarom świetnie spisuje się w niewielkich pomieszczeniach, a także tam, gdzie miejsce z jakichś względów jest ograniczone. Tego typu model może być wykonany z różnego rodzaju materiału – od tworzywa sztucznego, przez tekstylia, aż po zaimpregnowane drewno lub wiklinę.
Wąski kosz na pranie to sposób na efektywne wykorzystanie przestrzeni. Najczęściej tego typu modele są nieco wyższe od standardowych, dzięki czemu nadal są pojemne i mogą pomieścić w sobie wiele sztuk odzieży przeznaczonej do prania.

Wśród oryginalnych modeli koszy na pranie można również wymienić pojemnik, który łączy w sobie dwie funkcje. Sprawdza się w roli zarówno kosza na pranie, jak i pufy do siedzenia. To designerskie akcesorium, które pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych łazienek.

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *