Jakie meble do małej łazienki?

Urządzanie małej łazienki nie jest łatwym zadaniem. Kluczem do sukcesu wydaje się odpowiednie rozstawienie armatury. Nie bez znaczenia jest także dobór mebli łazienkowych. Szafki łazienkowe wiszące, meble stojące, gotowe zestawy mebli – w ofercie sklepów z wyposażeniem wnętrz można się pogubić. Poniżej znajdziesz kilka podpowiedzi na temat tego, jakie meble łazienkowe wybrać i czym kierować się podczas zakupów. Dzięki tym propozycjom na pewno urządzisz funkcjonalną i stylową małą łazienkę.

#1 Szafki łazienkowe wiszące

Meble wiszące to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie do małych łazienek. Taką półkę możesz umieścić w dowolnym miejscu: nad wanną (z zachowaniem bezpiecznej odległości), obok kabiny prysznicowej czy nad umywalką. Najpopularniejsze szafki łazienkowe wiszące nad umywalkę to wersje z lustrem. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko pomieścisz wszystkie niezbędne w łazience rzeczy, ale również zaoszczędzisz sporo miejsca na ścianie. Dzięki szerokiej ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych z łatwością dopasujesz meble wiszące do stylu swojej łazienki. Najpopularniejsze kolory to wciąż biel i odcienie drewna. Miłośnicy nowoczesnego designu coraz częściej stawiają na czarne szafki łazienkowe.

#2 Słupek łazienkowy

Słupek łazienkowy to stojący, wysoki mebel, który zmieści się w rogu prawie każdej małej łazienki. Możesz ustawić go tuż przy wejściu do pomieszczenia, na przykład między ścianą a futryną drzwi. W sklepach znajdziesz słupki z kilkoma półkami, niektóre modele posiadają także wygodne szuflady. Bardzo praktyczne rozwiązanie do małych łazienek to słupek łazienkowy z koszem na bieliznę. Dzięki dolnej, odchylanej szufladzie mebla możesz całkowicie zrezygnować z osobnego wolnostojącego kosza na pranie.

#3 Szafka z umywalką

Podczas urządzania małej łazienki, warto skorzystać z oferty sklepów, które mają w swojej ofercie gotowe zestawy szafek z umywalką. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność miejsca w łazience, ale również czasu i pieniędzy podczas zakupów. Zamiast szukać obu elementów osobno, możesz od razu mieć cały komplet. Co więcej, gotowe zestawy mebli łazienkowych zaskakują prostym designem i niebanalnymi wykończeniami. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Możesz postawić na podwieszaną wąską szafkę z szufladami i prostokątną umywalką.Miłośnikom nowoczesnych rozwiązań na pewno spodobają się stojące szafki z umywalkami nablatowymi. Do wyboru, do koloru!

Napisz Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *