Beton architektoniczny na ścianę. Rozwiązanie dekoracyjne, które pokochasz!

Beton architektoniczny na ścianę bije rekordy popularności w dziedzinie urządzania wnętrz. Nic dziwnego – to bardzo nowoczesne, estetyczne i oryginalne rozwiązanie. Poznaj go bliżej i oceń, czy będzie idealnie pasować do Ciebie i Twoich czterech kątów.

Dlaczego warto zastosować beton architektoniczny na ścianę?

Beton architektoniczny w pomieszczeniu to gwarancja wysokich wrażeń estetycznych oraz maksymalnego komfortu podczas ich użytkowania. To rozwiazanie proste w konserwacji, które cechuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Dzięki temu znacznie zmniejsza koszty eksploatacyjne na przestrzeni lat. Całe spektrum barw, wzorów i kształtów, które jest nieodłączną częścią betonu daje Ci praktycznie nieograniczone możliwości kreowania wymarzonych pomieszczeń. Wraz z betonem architektonicznym otrzymujesz gwarancję producenta, bowiem walory kolorystyczne oraz parametry techniczne nie podlegają wpływowi czasu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze betonu architektonicznego na ścianę?

Wygląd to nie wszystko. Musisz wziąć pod uwagę to, że beton architektoniczny na ścianę wysokiej jakości charakteryzuje się precyzyjnie opisanymi przez producenta parametrami, takimi jak klasa betonu, klasa ekspozycji bądź też sposób wbudowania. Nie wiesz, na jakiego wykonawcę postawić? Zapytaj swojego dostawcy. Z pewnością poleci Ci kogoś kompetentnego.

Beton architektoniczny – o czym jeszcze musisz pamiętać?

Beton architektoniczny to rozwiązanie przeznaczone dla dużych pomieszczeń. Ściany z tego materiału nie sprawdzą się w małej kawalerce, na dodatek w bloku. Beton potrzebuje przestrzeni – bez zbędnych dodatków zagracających pokój, za to w asyście przestronnych okien i industrialnych wykończeń. Wówczas prezentuje się najefektowniej. Jeśli oprócz montażem zajmujesz się też cięciem i obróbką płyt betonowych, musisz bezapelacyjnie zastosować ochronę na swoje drogi oddechowe i oczy (maski, kaski itp.). Drobiny i pył szklany, które pojawiają się w trakcie tych procesów, są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *